18
Tem

AMADATECH | BOLU ARAÇ ASANSÖRÜ, ARAÇ PLATFORMU

BOLU Araç asansörü, araç kaldırma platformu, hidrolik araç asansör servisi Firmamız, her tip ve kapasitede asansör ve yürüyen merdiven montajı yapmaktadır. Kaliteden taviz vermeyen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, yenilikçi bir anlayış tarzı aynı zamanda kısa teslim süresi ile sektörde ön plana çıkmıştır. Firmamızın güçlü referanslarını web sayfamızdan ve mobil uygulamalarımızdan takip edebilirsiniz.

ESTETİK TASARIM, MÜKEMMELLİK AmadaTECH’in Türkiye’deki Tasarım Merkezi, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için en güncel estetik tasarımları takip eden profesyoneller ile eksiksiz bir şekilde donatılmıştır.

SERVİS MÜKEMMELLİĞİ Hizmet mükemmelliği sadece hizmetten daha fazlasıdır. Biz böyle düşünüyor ve davranıyoruz. Bu sadece “bir sorunu düzeltmek” veya rutin bakım yapmak değil, servis anlayışımız aynı zamanda telefondaki sesin “gülümsemesi”, tüm isteklere hızlı yanıtlar ve sürekli iyileştirme arayışıdır. Birlikte nasıl çalıştığımız ve müşterilerimizle nasıl çalıştığımızdır.

En iyi projelerin

yanında AmadaTECH var.

AmadaTECH 40’tan fazla ülkeye hizmet vermekte olup, siz değerli müşterilere de hizmet vermek için yanınızda.

BİLİYORUZ Kİ, EN İYİ REFERANS MUTLU VE MEMNUN MÜŞTERİDİR.

Bir asansör satın alırken uzun süre ilişkide olacağınız, dostluklar kuracağınız bir organizasyon satın alırsınız. Bu nedenle satış sonrası servis hizmeti işimizin en önem verdiğimiz kısımlarından biridir. İnsan hayatını etkileyecek bir işle uğraştığımız için imalat ve montajını yaptığımız her asansörün bakımını ve sorumluluğunu müşteri ile imzalanan sözleşmeler çerçevesinde üstleniriz. Firmamız birçok önemli projeyi zamanında bitirmenin gururunu yaşayarak başarılı önemli bir referans listesini ortaya çıkararak her türlü projeye ayak uydurabilecek yapıda olduğunu ispat etmiştir.

AmadaTECH Asansör A.Ş.