• Müşteri Hizmetleri: 0 850 888 54 38
  • Bize e-posta gönderin: info@amadaplatform.com

Hakkımızda

Yeni Nesil Asansör Sistemleri

Firma Ünvanı : Amada TECH Asansör A.Ş.
Adres : Fatih Korutürk Cad. Ayabakan Sokak, No: 8 Kartal / İstanbul
Posta Kodu : 34870
Vergi Dairesi : Yakacık
Vergi No : 0680946254
Kayıtlı Ticaret Odası : İstanbul Ticaret Odası
Ticaret Sicil No : 52659-5

Müşteri Hizmetleri : 0 850 888 LIFT ( 5438 )
Tel & Fax: 0 216 451 54 38
Şirket Gsm : 0 542 545 54 38
Teknik Servis : 0 542 644 54 38
Muhasebe : 0 507 115 89 60
Pazarlama : 0 541 252 0 252

TÜRK MÜHENDİSLİK ÜRÜNÜ

AmadaTECH ürünleri, yüksek nitelikli Türk mühendisleri tarafından tasarlanmakta ve müşterilerin güvenilir kalitede mükemmel ürünler almalarını sağlamaktadır.

ESTETİK TASARIM, MÜKEMMELLİK

AmadaTECH’in Türkiye’deki Tasarım Merkezi, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için en güncel estetik tasarımları takip eden profesyoneller ile eksiksiz bir şekilde donatılmıştır.

KÜRESEL AĞ

AmadaTECH 40’tan fazla ülkeye hizmet vermekte olup, siz değerli müşterilere de hizmet vermek için yanınızda.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001:2015 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi,

  • Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılmasını,
  • İş süreçlerinin öz değerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesini,
  • Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesini,
  • Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi yönünde faaliyetleri Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, Asansör sektöründe kalite açısından öncülüğü örnek bir kuruluş olmak için tüm gücüyle çalışmayı Taahhüt etmektedir.

EMNİYET, GÜVENLİK

Güvenlik ve güvenilirlik AmadaTECH’in ürün sunumunun ayrılmaz bir parçasıdır. Yolcu güvenliğine ve Amada TECH asansörlerini dünya çapında sürdüren Güvenlik ve Servis teknisyenlerine katkıda bulunan iyileştirmeler yapmak için sürekli çalışıyoruz.

Sürdürülebilir Bir Geleceğe Doğru

AmadaTECH kurumsal felsefemizi takip ederek, asansörlerimiz, yürüyen merdivenlerimiz ve bina hizmetlerimizle “İnsanlar, bina sistemleri ve toplum için yeni değer sağlayarak sürdürülebilir bir topluma katkıda bulunacağız”.

Topluma bağlılık

Sosyal katkının kurumsal faaliyetlerin temel direği olduğunu biliyoruz ve faaliyetlerimizi her toplumla diyalog yoluyla yerel ihtiyaçları karşılayacak şekilde uyarlıyoruz.

SERVİS MÜKEMMELLİĞİ

Hizmet mükemmelliği sadece hizmetten daha fazlasıdır. Biz böyle düşünüyor ve davranıyoruz. Bu sadece “bir sorunu düzeltmek” veya rutin bakım yapmak değil, aynı zamanda telefondaki sesin “gülümsemesi”, tüm isteklere hızlı yanıtlar ve sürekli iyileştirme arayışıdır. Birlikte nasıl çalıştığımız ve müşterilerimizle nasıl çalıştığımızdır.

Çevresel Girişimler

Çevre sorunlarının çözümüne katkımız olarak, üretim yerlerimizdeki çevresel yükleri azaltıyor ve ürünlerimizde enerji tasarrufu performansı sürdürüyoruz.

Asansör, asansor, araç asansörü, engelli asansörü, yük asansörü, merdiven asansörü, ev asansörü, villa asansörü, yük platformu, makaslı yük platformu, hidrolik yük platformu, engelli platformu, araç platformu, hidrolik araç platformu, makaslı araç platformu, açık tip engelli asansörü, kapalı tip engelli asansörü, bina dışından asansör, hidrolik asansör, yürüyen merdiven, 1000 kg asansör, 2000 kg asansör, 1500 kg asansör, 500 kg asansör, 800 kg asansör, 3000 kg asansör, 2500 kg asansör, yemek asansörü, servis asansörü, service lift, car lift, disabled lift, vehicle lift, lift, elevator, escalator, home lift